Výběr z referencí

Skutky řeknou více než tisíc slov. Pojďte se podívat, jak se nám povedly naše předchozí projekty.

realizujeme

Rodinný dům - Troubsko

Novostavba rodinného domu v Troubsku vč. demolice původního objektu. RD o dvou bytových jednotkách s nezávislým vstupem do každé z nich, s možností propojení vnitřním schodištěm a s vlastním podružným měřením energií. Nové napojení na inž. sítě.

Dispozice bytů: 3+kk - 96m2 s terasou 20m2, 3+kk - 75m2 s parkovacím stáním

Kategorie energetické náročnosti budovy: B

Provedení: betonové základové pasy, zděné a keramické stropní konstrukce, okenní a dveřní výplně plastové s izolačními trojskly, omítky sádrové, sádrokartonové podhledy, podlahy vinylové, kobercové a keramické, obložkové zárubně a dveřní křídla CPL, nadstandartní řešení koupelen

Předmět činností: projektová dokumentace stavby, architektonické řešení interiérů, zajištění financování a dotačního titulu, realizace stavby, TDI, ekonomická a inženýrská činnost

dokončeno

byt - novoměstská, brno

Rekonstrukce bytové jednotky v panelovém domě. BJ o velikosti 1+1. Rekonstrukce bytového jádra vč. povrchových úprav ve všech místnostech. Nové rozvody zdravotechniky, výměna otopných těles, elektroinstalace, nová kuchyňská linka se spotřebiči.

Provedení: zděné a sádrokartonové konstrukce, omítky sádrové, SDK podhledy, vinilové, kobercové a keramické podlahy, obložkové zárubně a dveřní křídla CPL.

Předmět činností: projektová dokumentace stavby, realizace stavby, TDI, ekonomická a inženýrská činnost.

dokončeno

bytový dům - merhautova, brno

BD o 9ti bytových jednotkách 2+kk nebo 3+kk ve stávající a nově přistavované části BD. Projekt zasazený do okolní zástavby o 4 nadzemních podlažích, s částečně sedlovou a plochou střechou s terasami. Ve dvorní části domu a před objektem společné parkování.

Provedení: původní objekt - rekonstrukce stávajícího zděného domu společně s přístavbou, zděná stavba založená na základových pasech, stropy z válcovaných ocelových nosníků a ztraceného bednění, omítky štukové, okna plastová, podlahy plovoucí a dlažba.

Předmět činností: zpracování investorského záměru, cenové analýzy a strategie řešení, projektová dokumentace stavby vč. rozpočtu, zajištění financování projektu.

dokončeno

bytový dům - březová, brno (revitalizace)

Revitalizace panelového BD o 16ti bytových jednotkách. Komplexní řešení venkovních fasád a lodžií, okenních výplní a střešního pláště.

Kategorie energetické náročnosti budovy: C

Provedení: KZS na objektu vč. jeho statického zajištění, nové řešení střešního pláště, stavební úpravy instalačních šachet, výměna stávajících okenních výplní a vstupních dveří, bleskosvod.

Předmět činností: zpracování studie rozsahu oprav, projektová dokumentace stavby vč. rozpočtu, zajištění financování a dotačního titulu, TDI, Ekonomická a inženýrská činnost.

dokončeno

bytový dům - březová, brno (rekonstrukce střechy)

Rekonstrukce a obnova střešního pláště se zateplením nadsvětlíku, vč. stavebních úprav spojených s dodatečným zateplením instalačních šachet.

Celková plocha: cca 360m2

Provedení: nové řešení střešního pláště, KZS nadsvětlíku, stavební úpravy instalačních šachet, výměna stávajících větracích mříží, úprava bleskosvodu.

Předmět činností: TDI, ekonomická a inženýrská činnost.

Převedeme váš sen do reality

Nechte nám na sebe kontakt.
Ozveme se vám a společně vymyslíme nezávaznou nabídku,
šitou přesně na míru vašemu nápadu.